Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Raty/Leasing
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Kontakt
  • I&M Świat Dekoracji i Upominków
    Rzemieślnicza 2
    64-980 Trzcianka
    NIP: 763-186-06-49
  • E-mail:sklep@dekoracje-upominki.eu
  • Telefon535-732-669
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Zmiana języka
PolskiAngielski
Strona główna1 » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do Polska,Wielka Brytania,Niemcy, i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

- Firmy kurierskiej

- Paczkomatów InPost

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: I&M Świat Dekoracji i Upominków Iwona Rajska, Rzemieślnicza 2, 64-980 Trzcianka, Polska, Odbiór osobisty od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 po wcześniejszym ustaleniu terminu, a także należnej płatności po przez kontakt tel. 535-732-669 lub e-mail sklep@dekoracje-upominki.eu.

Koszty dostawy wynoszą: Odbiór osobisty 0,00 zł. , kurier InPost, DHL -14,00 zł., Kurier InPost,DHL - za pobraniem 29,00 zł, paczkomat InPost -gabarytA -8,60 zł., gabaryt B i C - 9,14 zł. , Koszt wysyłki Zagranicznej- zalezy od wagi i gabarytu paczki od 60,00 do 350,00zł.. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3. Termin realizacji dostawy wynosi:
Czas realizacji zamówienia jest podany przy każdym produkcie , realizacja dostawy po przez przewoźnika Inpost ,DHL - od 2 do 3 dni roboczych. i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

4. Uszkodzenia Towaru powstale podczas dostawy.

W przypadku konsumenckiego zakupu na odległość nasz Sklep zawsze ponosi ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru w transporcie. Jeżeli towary zostaną dostarczone z oczywistymi uszkodzeniami, powstałymi w czasie transportu, uprzejmie prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenie takiej wady u doręczyciela i kontakt z nami. Opóźnienie w zgłoszeniu takiej reklamacji lub nawiązaniu kontaktu nie ma żadnych konsekwencji dla Państwa ustawowych roszczeń i ich zaspokojenia, w szczególności dla Państwa praw z tytułu ustawowej rękojmi za wady (pkt. VIII Regulaminu). Szybsze zgłoszenie zauważonych uszkodzeń, powstałych podczas transportu stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczyciela transportu.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl